Zapraszamy do AX PRO

Istniejemy od 2013 roku, ale komputerami zajmujemy się od ponad 10-ciu lat. Specjalizujemy się w modernizacji laptopów, odzyskiwaniu utraconych danych oraz w optymalizacji i konfiguracji systemów Windows. Potrafimy odzyskać dane z dysków dawno spisanych na straty i zapewniamy ich całkowite bezpieczeństwo. Poza tym wykonujemy wszelkie usługi związane ze sprzętem komputerowym i nie boimy się nowych wyzwań. Naprawiamy komputery PC i laptopy wszystkich marek. Oddając swój sprzęt do naszego serwisu mają Państwo gwarancję wykonania sprawnej i fachowej usługi. Naszym atutem jest również profesjonalna obsługa Klienta i rzetelne informowanie o przeprowadzonych działaniach i naprawach na Państwa sprzętach. Chętnie służymy doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, urządzeń peryferyjnych i podzespołów komputerowych.

Na terenie Wrocławia świadczymy również kompleksowe usługi informatyczne dla Firm. Oferujemy stałą opiekę informatyczną jak również doraźne naprawy pogwarancyjne w przypadku nagłej awarii. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie usługi na miejscu u Klienta, a także odbiór sprzętu i oddanie go po wykonaniu usługi. Na wykonaną naprawę wystawiamy fakturę VAT.
Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niemal wszystkie produkty związane ze sprzętem komputerowym a także szeroki wybór materiałów eksplotacyjnych do drukarek, zarówno oryginałów jak i zamienników najwyższej jakości. Oferujemy tusze i tonery do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkyjnych wszystkich producentów.
Zapraszamy do współpracy Firmy oraz Klientów indywidualnych.

Odwiedź nas także na www.komputerdlaciebie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *