AX PRO KOMPUTERY

Istniejemy od 2013 roku, ale komputerami zajmujemy się od ponad 10-ciu lat. Specjalizujemy się w modernizacji laptopów, odzyskiwaniu utraconych danych oraz w optymalizacji i konfiguracji systemów Windows. Potrafimy odzyskać dane z dysków dawno spisanych na straty i zapewniamy ich całkowite bezpieczeństwo. Poza tym wykonujemy wszelkie usługi związane ze sprzętem komputerowym i nie boimy się nowych wyzwań. Naprawiamy komputery PC i laptopy wszystkich marek.

Oddając swój sprzęt do naszego serwisu mają Państwo gwarancję wykonania sprawnej i fachowej usługi. Naszym atutem jest również profesjonalna obsługa Klienta i rzetelne informowanie o przeprowadzonych działaniach i naprawach na Państwa sprzętach. Chętnie służymy doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, urządzeń peryferyjnych i podzespołów komputerowych.

Na terenie Wrocławia świadczymy również kompleksowe usługi informatyczne dla Firm. Oferujemy stałą opiekę informatyczną jak również doraźne naprawy pogwarancyjne w przypadku nagłej awarii. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie usługi na miejscu u Klienta, a także odbiór sprzętu i oddanie go po wykonaniu usługi. Na wykonaną naprawę wystawiamy fakturę VAT.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niemal wszystkie produkty związane ze sprzętem komputerowym a także szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek, zarówno oryginałów jak i zamienników najwyższej jakości. Oferujemy tusze i tonery do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich producentów. Dostarczamy także tusze i tonery do firm, biur i instytucji bezpłatnie na terenie Wrocławia.
Zapraszamy do współpracy Firmy oraz Klientów indywidualnych.

Jesteśmy po sąsiedzku!

Do naszego serwisu mają Państwo dogodny dojazd z osiedli Gaj, Tarnogaj, Jagodno, Huby, Borek, Krzyki, Ołtaszyn, Wojszyce, Partynice, Księże Małe, Księże Wielkie, Brochów a także z Bielan Wrocławskich, Oławy, Siechnic.

Potrzebujesz laptopa lub komputer stacjonarny? Dobrze trafiłeś – to nasza specjalność!

Jesteśmy do dyspozycji!

Leave a Comment